Spolszczenie.pl
Spolszczenie gry

Battle Brothers Spolszczenie

Szukasz najlepszych spolszczeń?
Lepiej trafić nie mogłeś!
Witamy na Spolszczenie.pl
Battle Brothers spolszczenie

Czy chciałbyś już dziś spolszczyć swoją ulubioną grę? Jesteś na najlepszej stronie ze spolszczeniami. Mamy najbardziej dokładne spolszczenia do gier i programów dostępne w internecie. Skorzystaj z naszego serwisu już teraz i ciesz się polską wersją gry. Battle Brothers Spolszczenie na PC!


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Battle Brothers:

Battle Brothers spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Zalety korzystania z naszej strony

Wysoka prędkość pobierania
Błyskawiczna instalacja aplikacji
Bardzo dokładnie przygotowane spolszczenie
Łatwe w użyciu
Satysfakcja z polskiej wersji gry!

Dlaczego jesteśmy lepsi od innych

Przetłumaczyliśmy ponad 70 gier z dokładnością min. 98%
Pracujemy w grupie, która robi to z pasji – aby zdobywać doświadczenie
Zawsze stawiamy na jakość i dbamy o utrzymanie „polskości” w grach
Naszą misją jest, by kiedyś każda gra miała wbudowany polski język

Battle Brothers Spolszczenie

Cześć! Czy do turowej gry strategicznej z elementami RPG potrzebne Ci jest Battle Brothers Spolszczenie do zrozumienia wszystkich aspektów, jakie znajdują się w grze? W normalny sposób, niestety będzie to dość ciężkie do osiągnięcia, gdyż oficjalnie gra nie wspiera polskiej wersji gry. W grze znajduje się ogrom tekstu, mapy świata, opisy kontraktów, opisy talentów, nazw unikalnych przedmiotów, czcionek bitmapowych – no generalnie twórcy zostawili sporo do przygotowania, ale jesteśmy tutaj, aby pochwalić się pełnym spolszczeniem do Battle Brothers (z uwzględnieniem polskich liter). Przetłumaczenie całej gry Battle Brothers zajęło naprawdę sporo czasu, ale nie chcieliśmy zostawiać tej gierki na dalszy plan ze względu na prośby, abyśmy dokonali przetłumaczenia.

Tytuł Battle Brothers Spolszczenie przenosi nas do autorskiego świata fantasy osadzonego w realiach średniowiecza. Jednak nie jest to takie fantasy jak niektórzy mogą sobie wyobrazić – jest to gatunek low fantasy, cechujący się głównym przywiązaniem do świata prawdziwego, a rzeczy np. magiczne są zdecydowanie rzadko spotykane. Świat gry Battle Brothers jest wyjątkowo inny na tle podobnych gier. Sceneria bardziej przypomina szare i surowe podejście wizualne, niż kolorowe i tryskające paletą barw graficznie dopieszczone gry. Takie podejście jest jak najbardziej przyjemne i nadaje to unikalnego charakteru tejże produkcji. W świecie gry Battle Brothers znajdziemy całą masę zwykłych ludzi, którzy po prostu pracują całymi dniami, aby mieć na choćby chleb. Mieszkańcy ci zajmują się prowadzeniem gospodarstw rolnych oraz uprawą pól.

spolszczenie Battle Brothers


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Battle Brothers:

Battle Brothers spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Battle Brothers Polska wersja

Osoby zamieszkałe w świecie gry muszą też mierzyć się ze standardami tych czasów, czyli rabunkami przez bandytów, a ci którzy są elitą, zajmują się snuciem planów w jaki sposób zaszkodzić innym rodom. Fantasy w Battle Brothers polska wersja objawia się przede wszystkim w dwóch rasach zielonoskórych. Są to zwinne, małe i uciążliwe gobliny oraz wielkie, potężne orki. Jeśli przejdziemy do terenów mrocznych, znajdziemy zmarłych, którzy powrócili do życia za pomocą ciemnych mocy. Są też szkielety starożytnych wojowników, nekromanci, wampiryczne zjawy (mają możliwość teleportacji), widma i bezmózgie zombie.

Generalnie to może warto wspomnieć, jak to się stało, że trafiliśmy do świata gry Battle Brothers. Zadziało się tak ze względu na przynależność do kompanii najemników. Jest ona wynajęta w celu wytropienia i schwytania lokalnego bandyty. Niestety, nasza cała ekipa została złapana prosto w sidła i znaleźliśmy się w pułapce. Przez to zostaliśmy zaatakowani przez strzały z łuku, a żeby przetrwać jedyne co nam zostało, to desperacko po prostu spróbować przeżyć. Chwilę przed odejściem kapitana, zostaliśmy przekazani by przejąć dowodzenie nad drużyną. Jedynym rozwiązaniem na wyjściem z całej sytuacji będzie zebranie sił i spróbować uciec z pułapki. Aby to wszystko zrozumieć, Battle Brothers Spolszczenie będzie po prostu obowiązkowe. Szczegóły opisów wydarzeń co prawda z lekką znajomością angielskiego można się domyślić, ale wiadomo – jak jest w pełni po polsku, wszystko będzie od razu przyjemniejsze.

Battle Brothers polska wersja


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Battle Brothers:

Battle Brothers spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Polonizacja Battle Brothers

Język polski większości scen i ich opisy są przetłumaczone z najwyższą dokładnością. Opisy pojawiające się w trakcie, podczas wybierania broni, w trakcie historyjek związanych z głównym celem gry, opisy elementów scen, wszystkie lokacje, menu, podpowiedzi – wszystko jest przetłumaczone. Możesz mieć pewność, że zaczynając grę będziesz miał w pełnej wersji Battle Brothers polska wersja spolszczenie i będzie to gra zdecydowanie lepsza niż do tej pory. Nie będzie już potrzebny żaden mod. A w przypadku, gdy posiadasz mod, nie przejmuj się – nie wpłynie ta instalacja na końcowe działanie, w przypadku posiadanych jakichś zmian w postaci mod.

Poza tym instalacja Spolszczenie do Battle Brothers jest bajecznie prosta. Nie będzie żadnego grzebania i zamiany na jakieś pliki. Wystarczy, że wypakujesz pliki z archiwum, a w zasadzie to jeden plik jako instalator od razu instalujący pełne spolszczenie gry niniejszy jest najprostszym spolszczeniem do zainstalowania. Dlatego przed uruchomieniem instalatora wypakuj plik i wtedy uruchom program, dzięki któremu będziesz na początkowym etapie instalacji, aby przetłumaczyć swoją grę. Pliki z archiwum możesz zachować na później, a na każdym etapie instalacji znajdziesz ich opisy każdego kroku, który będzie trzeba wykonać.

spolszczenie do Battle Brothers


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Battle Brothers:

Battle Brothers spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Spolszczenie do Battle Brothers

Tytuł ten prezentuje standardowe elementy znane z gier strategicznych wraz z RPG. Naszą zabawę możemy prowadzić w dwóch trybach. Znajdziemy tam tryb swobodnego podróżowania, a gdy zaczniemy walkę, włączy się tryb turowy, gdzie plansza zamienia się na sześcioboczne pola. Poza walką, możemy w czasie rzeczywistym zwiedzać lokalne miejsca, w tym wykupywać potrzebne nam wyposażenie i zawierać kontrakty z przyszłymi handlowcami. Do naszej armii w Battle Brothers Spolszczenie zebrać możemy do dwunastu najemników, których uzbrojenie jest zróżnicowane. Posiada każdy z nich swoje indywidualne cechy i atrybuty. Możemy posiadać wyspecjalizowaną armię, aby każdy z naszych najemników miał inną zdolność. Najemnik wyposażony w młot bojowy, świetnie sobie poradzi w trakcie walki z przeciwnikiem o dużym opancerzeniu. Topornik, jak się domyślacie, bez problemu pozbędzie się tarczy z wroga. Łucznicy i kusznicy co robią, chyba nawet wymieniać nie trzeba, nasz człowiek z buzdyganem jest w stanie ogłuszyć adwersarza, co będzie dla niego oznaczało ominięcie kolejki. Włócznicy są w stanie zadawać wrogom natychmiastowy cios, jeśli któryś z przeciwników się do nas zbliży. Jest też mod, który dodaje kolejnych możliwych najemników.

Jak widzicie, użytkownicy przeglądający naszą stronę zdecydowanie interesują ich opisy nie tylko jak należy instalować samo spolszczenie, ale również jak wygląda gra, jeśli zastanawiają się jeszcze nad wyborem tej produkcji. Mamy w planach przetłumaczenie jeszcze więcej podobnych tytułów, ponieważ takie właśnie wymagają jak najwięcej uwagi ze względu na swoją rozbudowaną strukturę. Pamiętaj jedynie, że przed uruchomieniem instalatora wypakuj pobrany plik, abyś był w stanie uruchomić instalację. A gdy będzie Ci potrzebna większa rozrywka, poszukaj jakichś wersji mod w internecie, a na pewno jakość Twojej zabawy się poszerzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *