Spolszczenie.pl
Spolszczenie gry Gry akcji

Borderlands 2 Spolszczenie

Szukasz najlepszych spolszczeń?
Lepiej trafić nie mogłeś!
Witamy na Spolszczenie.pl
Borderlands 2 Spolszczenie

Czy chciałbyś już dziś spolszczyć swoją ulubioną grę? Jesteś na najlepszej stronie ze spolszczeniami. Mamy najbardziej dokładne spolszczenia do gier i programów dostępne w internecie. Skorzystaj z naszego serwisu już teraz i ciesz się polską wersją gry. Borderlands 2 Spolszczenie na PC!


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Borderlands 2:

Borderlands 2 spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Zalety korzystania z naszej strony

Wysoka prędkość pobierania
Błyskawiczna instalacja aplikacji
Bardzo dokładnie przygotowane spolszczenie
Łatwe w użyciu
Satysfakcja z polskiej wersji gry!

Dlaczego jesteśmy lepsi od innych

Przetłumaczyliśmy ponad 70 gier z dokładnością min. 98%
Pracujemy w grupie, która robi to z pasji – aby zdobywać doświadczenie
Zawsze stawiamy na jakość i dbamy o utrzymanie „polskości” w grach
Naszą misją jest, by kiedyś każda gra miała wbudowany polski język

Borderlands 2 Spolszczenie

Borderlands 2 Spolszczenie wyszło na pecety. Minęło 5 lat, od kiedy czwórka poszukiwaczy przygód odnalazła na planecie pandora kryptę. Pokonała to, co kryło się wewnątrz i doprowadziła do wydostania się na powierzchnię tajemnicze i wartościowej substancji zwanej erdi korporacja Hyperion i jej przedstawiciel przystojniak jack zawładnęli planetą. Rozpoczęli gromadzenie drogocennego minerału, tymczasem pojawiła się nowa plotka o kolejnej wypełnionej skarba i krypcie kolejna, jeśli pozyskamy nadchodzące DLC piątka szaleńców wyrusza na poszukiwanie, a przy tym szybko obchodzi w konflikt z przystojniakiem geekiem o i proszę o to najnowsze główny czarny charakter.

Ot, tyle gadać o fabule takiej gry jest całkiem przyzwoita, wszyscy protagoniści pierwszego borderlands pojawiają się tutaj jako bohaterowie niezależni. Powraca też przezabawny i nierzadko irytujący niczym paczka z zapleśniałe cukierków robot klap trap ponownie będziemy podążać za wskazówkami tajemniczej anielicy poznawać wątki różnych postaci w licznych misjach pobocznych i walczyć z bandytami psycholami oraz Hyperionem w ramach questu głównego

Miłą niespodzianką jest to, że ta główna linia fabularna jest nawet niezła. Zawiera jakieś całkiem przyzwoite zwroty akcji, kilka smutnych momentów i masę humoru, nierzadko czarnego, także w pojedynkę, a przecież można też grać kooperacyjny do 4 osób po sieci i we dwójkę na split screenie, i chociaż ze znajomymi jest najlepiej, to zaskakująco dobrze sprawdza się to zwykły matchmaking, który dołącza do naszej rozgrywki całkiem obcych ludzi nieczęsto widzi się co op z obcymi ludźmi, który jest tak grywalny.

spolszczenie borderlands 2


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Borderlands 2:

Borderlands 2 spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Borderlands 2 Polska wersja

Ale jak się w to gra my wybieramy jedną z 4 nowych postaci 5 ma dojść w DLC jest komandos, rozstawiając i wieżyczki skrytobójca korzystający z niewidzialności i hologramów, aby wbijać ostrza w plecy i strzelać ze snajperek syrena unosząca mocą wrogów w górę i gańże riker potrafiący pluć. Bowiem z 2 broni jednocześnie w grze Borderlands 2 Polska wersja, każdą klasą gra się inaczej i wszystkie mają swoje zalety, a w rozgrywce kooperacyjnej i uzupełniają się nawzajem wydają się też lepiej zaprojektowane, niż w pierwowzorze, bo nie ma tu postaci, którymi grałoby się trudniej no to niestety cierpią poprzedni, w którym łowca uważany był przez wielu za nużącą postać. A czy nadal jest to Diablo, na post apokaliptycznej w swoim klimacie planecie z pierwszą osobą perspektywą. Tak, znowu będziemy farmić doświadczenie, budować postać odblokowywać umiejętności, specjalne ich ulepszenia i ponownie będziemy przerzucać tony złomu.

Tak, tutaj losowo generowane przez grę spluwy tu słów nie wszędzie wysypują się ze skrzyń wypadają z zabitych potworków wyskakują z otwieranych wychodków, wychodków Momentami border lands 2 zamienia się w silnik do porównywania spluw siedzimy i analizujemy statystyki znalezionego złomu zestawiamy tasuje my wybieramy i odrzucamy, a chwilę po takich rozważaniach podchodzimy do kolejnej skrzyni i znajdujemy kolejną kolekcję spluw, bo przemyślenia kama bez przesady tak się zastanawiam, czy może na ziemi uznaną już czas na wielkie rozbrojenie, więc zebrano cały oręż na świecie wsadzono go do wielkiego transportera i zrzucono Wszystko na pandorę

borderlands 2 polonizacja


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Borderlands 2:

Borderlands 2 spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Polonizacja Borderlands 2

Proceduralne generowanie w pierwszym borderlands, potrafiło pogodną wygenerować kilkanaście milionów kombinacji broni. Tutaj jest tego jeszcze więcej, ale w końcu, to jest przynajmniej częściowo klon Diablo, więc przerzucanie i oglądanie ton złomu jest wpisane w konwencję i założenia gatunku, jeśli się tego nie chce, nie należy sięgać po żadne Polonizacja Borderlands 2 . Czy jednak coś się zmieniło w tej grze, czy feel nie był dla mnie już takim borderlands? Zmieniło się niby wszystko. To drobiazgi, ale jednak znaczące. Przede wszystkim mamy tu lepszy model strzelania, nadal najwięcej zależy od statystyk, ale teraz nie przypomina już tak bardzo klikania przeciwników celownikiem. Czuć, że to trochę bardziej strzelanka, przez to strzelanie nie nuży i skuteczność w walce w równej mierze wyznaczane jest współczynnikami co umiejętnościami gracza strzelby, odrzucając snajperki drżą w rękach karabiny rozbryzgują ołów, kwasowe spluwy trawią pancerze, ogniowe ciało elektryczne zajmują osłony i tak dalej. Niby wszystko to było już w poprzedniej odsłonie, ale tu jest jakoś lepiej, płynniej, naturalniej i bardziej różnorodnie 2 wyraźną zmianą jest dywersyfikacja o poczęć nareszcie nie jesteśmy katowani tak bliźniaczymi lokacjami jak w Jedynce lodowce pustkowia trawiaste doliny tereny pandory nie nużą już tak.

Tu wszystkie lokacje są ciekawie skonstruowane, mają bardziej złożone budynki i obiekty, co ma wpływ nie tylko na wygląd, ale i grywalność. Graficznie nadal mamy do czynienia ze stylowym cel shade linkiem, który wygląda super i tylko czasem woli, kiedy pojawiamy się w nowej lokacji, a tekstury do czytują się z wyraźnym opóźnieniem. To zabawne, że tytuły o post apokaliptycznej stylistyce zaczynają być z tego znane pamiętacie, czego nas to uczy, kiedy skończy się świat, tekstury będą leniwe. Podobnie trudno coś złego powiedzieć o muzyce i oprawie dźwiękowej bardzo dobre efekty niezłe elektroniczne podkłady i stylowe głosy postaci borderlands 2 brzmi wyśmienicie, a to nie koniec mamy tu masę małych genialnych pomysłów, które mogą znacząco wydłużyć zabawę. Ot na przykład, występujące w jednej lokacji potworki, które po zranieniu i pozostawieniu przeżyciu wchodzą do kodu i przepoczwarza ją się w silniejszą wersję. Można wielokrotnie doprowadzać do takiej ewolucji, przemieniając małe stworzenie wielkiego bosa, z którego wypadają naprawdę rzadkie przedmioty. Przedstawiam wam farmę. Borderlands 2 to ogromna i długa gra, pierwsze jej ukończenie może zająć około 40 godzin, a i to bez docierania do maksymalnego 50 poziomu doświadczenie. Dodajcie do tego new game plus, operacje i zobaczycie bardzo rozbudowaną i bogatą grę, jeśli kogoś bawi, grając i farmienie to będzie wniebowziętej, a jeśli nie to i tak może się nieźle bawić tak jak ja niemniej.

borderlands 2 polska wersja


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Borderlands 2:

Borderlands 2 spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Spolszczenie do Borderlands 2

Jeśli ktoś naprawdę nie znosi takiej konstrukcji rozgrywki jak w Spolszczenie do Borderlands 2, to nie znajdzie tu przyjemnej i szybkiej strzelanki niemniej z mojego punktu widzenia border lands odeszło w niepamięć, ale to nie jest tytuł idealny. Pośród ciekawych questów, można tu znaleźć nadal takie śmierdzące pomysły jak klasyczne metaforyczne zbieranie 10 szczurzych ogonów. Wyobraźcie sobie, że macie rozwalić kilka samochodów, na pustkowie wyjeżdżacie między pagórki, wy zadacie 3 wózki bandytów i nie ma więcej zaczyna się idiotyczne jeżdżenie frajera w oczekiwaniu, aż gra łaskawie zmaterializuje nam jakieś cele. Można się poczuć, jakby ktoś robił nas w konia. Wiecie kto – twórcy gry, a kim innym z innymi questami na domiar złego gra lubi sobie czasem stracić płynność przynajmniej na ps3, bo na tej platformie grałem dzieje się to często przy otwieraniu ekwipunku podczas grania na split screenie.

Zdarza się też nierzadko kiedy gramy, bo siedzi w coopie z trójką innych graczy i nagle wszyscy odpalą swoje umiejętności specjalne, tworząc na ekranie armagedon witamy w piekle 15 klatek na sekundę nieładnie muszę też ponarzekać na ekran ekwipunku w singlu działa nieźle, ale kiedy gramy na podzielonym ekranie i porównujemy spluwy. To praktycznie nie widać połowy zawartości naszego plecaka, ja wiem, że jest mniej miejsca na ekranie, ale można było jakoś przerobić ten interfejs na potrzeby split screen, u jest też tego nie zauważyli, ale to właściwie jedyne uwagi, jakie mam do tej gry o border lands 2 to długi i rozbudowany, i pierwszoosobowy klon Diablo, który nie zapomina o tym, iż powinien być też przez woj tą strzelanką to tytuł lepszy od pierwowzoru i dlatego dostaje ode mnie solidne 5/5 bez znaczka jakości. Udanego farmienia spluw na ciałach waszych wrogów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *