Spolszczenie.pl

Jak aktywować spolszczenie

Cześć! Skoro znajdujesz się na tej podstronie, zapewne chciałbyś aktywować swoje spolszczenie i móc zacząć już teraz granie w języku polskim. Może ten etap mógł Ciebie trochę zdziwić, ale ze względu na korzystanie z pomocy bardzo doświadczonych tłumaczy – nie chcemy aby nasza praca szła na marne. Konkurencyjne strony zauważyły jak sobie radzimy i to, że nasz portal z miesiąca na miesiąc robi się coraz bardziej znany oraz odwiedza nas jeszcze więcej osób.

Dlaczego spolszczenia się aktywuje?

Niestety. Myśleliśmy, że możemy liczyć na uczciwe zasady konkurencji i równe podejście do osób odwiedzających, ale żeby atakować nas od strony technicznej? O tym byśmy nie pomyśleli, że ludzie potrafią być tak złośliwi. Spolszczenia nie mogły być instalowane przez innych ze względu na ataki DDoS na wykorzystywane przez nas serwery i to powodowało brak dostępności. Po otrzymywaniu wiadomości, że nie jest możliwe pobieranie przez leżące serwery, zaczęliśmy robić konkretne działania w tą stronę, by te zjawisko wyeliminować. Od kiedy wprowadziliśmy ręczną aktywację każdego spolszczenia, ilość ataków jest zmniejszona o ponad 98%, co pokazuje jak skutecznie blokujemy teraz ataki nieuczciwej konkurencji.

I jeśli czyta to ktoś, kto się do tego przyczyniał

Ludzie! Jedyne, co otrzymujemy, to garść satysfakcji z możliwości pomocy innym. Jak można być tak podłym w swych działaniach i to utrudniać? Dlaczego zależy wam aż tak na odbieraniu innym przyjemności z naprawdę dobrze przygotowanego tłumaczenia?

Bardzo nam zależy na rzetelnym podejściu i dlatego wprowadziliśmy metodę weryfikacji spolszczeń. I od teraz każdy może korzystać z profesjonalnych tłumaczeń bez limitów.

Aktywacja jest bajecznie prosta

Nie są tutaj potrzebne żadne szczególne umiejętności. Wystarczy nam pod ręką telefon, którym zweryfikujemy to, czy jesteśmy człowiekiem. Tyle i aż tyle – bo właśnie dzięki temu tutaj jesteśmy, a Ty możesz już teraz zacząć instalację spolszczenia do swojej gry. Po kliknięciu w przycisk Pobierz Kod aktywacyjny! w oknie do aktywacji, otworzy Ci się hosting plików, gdzie znajduje się wymagany kod aktywacyjny. Zawsze kod jest inny, generowany indywidualnie dla każdej osoby. Z jego pomocą aktywujesz program i zaczniesz rozgrywkę w pełni po polsku.

Po kliknięciu przycisku Zacznij pobieranie, otworzy się dodatkowe okno wymagające od nas weryfikacji z użyciem SMS’a. Jest wiele serwisów, które weryfikują tożsamość czy też wiek użytkowników na rozmaite sposoby. Często używa się do tego wiadomości SMS – i uznaliśmy, że taki format będzie najlepszy. Nie wymaga on od nas niczego – tylko chwili swojego czasu. Nie musimy chyba omawiać jak się wysyła SMS, prawda?

Po weryfikacji, kod się pobierze i po wprowadzeniu go do programu rozpocznie się instalacja spolszczenia. Nie potrzeba już nic więcej robić. Można dokończyć instalację i zacząć grę w pełni po polsku! 🙂