Spolszczenie.pl
Spolszczenie gry

Path of Exile Spolszczenie

Szukasz najlepszych spolszczeń?
Lepiej trafić nie mogłeś!
Witamy na Spolszczenie.pl
Path of Exile spolszczenie

Czy chciałbyś już dziś spolszczyć swoją ulubioną grę? Jesteś na najlepszej stronie ze spolszczeniami. Mamy najbardziej dokładne spolszczenia do gier i programów dostępne w internecie. Skorzystaj z naszego serwisu już teraz i ciesz się polską wersją gry. Path of Exile Spolszczenie na PC!


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Path of Exile:

Path of Exile spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Zalety korzystania z naszej strony

Wysoka prędkość pobierania
Błyskawiczna instalacja aplikacji
Bardzo dokładnie przygotowane spolszczenie
Łatwe w użyciu
Satysfakcja z polskiej wersji gry!

Dlaczego jesteśmy lepsi od innych

Przetłumaczyliśmy ponad 70 gier z dokładnością min. 98%
Pracujemy w grupie, która robi to z pasji – aby zdobywać doświadczenie
Zawsze stawiamy na jakość i dbamy o utrzymanie „polskości” w grach
Naszą misją jest, by kiedyś każda gra miała wbudowany polski język

Path of Exile Spolszczenie

Witaj. Omawiana dzisiaj gra jest bardzo interesującym tytułem. Path of Exile Spolszczenie jest bardzo potrzebne w tym przypadku ze względu na mnogość funkcji i elementów oferowanych przez tą grę. Jest to gra MMO, ale od strony twórców niestety otrzymaliśmy odpowiedź negatywną w sprawie polskiej wersji gry. Ale co z determinacją innych osób? Właśnie dlatego jesteśmy tutaj my! W dzisiejszych czasach polskiej społeczności właśnie brakuje w produkcjach RPG opcji w ustawieniach, by wybrać język polski. To może zniechęcać nowych graczy, gdy dostępna jest tylko rozgrywka po angielsku. Dla wielu gier tak rozbudowanych jak PoE jest to duży minus, przez co gracz po prostu nie sięgnie po takich tytuł ze względu na brak polskiego języku.

Aby grać w Path of Exile Spolszczenie należy uważnie obserwować jakie przedmioty zadają obrażenia, jakie elementy naszego ekwipunku pozwolą nam na uzyskanie lepszych statystyk i który przedmiot będzie dla nas najlepszy. W tak rozbudowanych gracz nie trudno się pogubić, a twórcy ciągle dodają nowe elementy, przez co granie stanie się dla nas coraz trudniejsze. Dlatego warto poszukać w internecie tłumaczeń, w takich miejscach jak właśnie ta strona lub popatrzeć na jakimś forum. Jednak, aby gra była w pełni po polsku, trzeba do tego przyłożyć się bardzo solidnie i tylko w taki sposób ludzie będą mogli w pełni rozumieć wszystko. Drzewka umiejętności dostępne w grze prezentują bardzo szczegółowe dane i w ten sposób będziemy wiedzieli o co chodzi.

spolszczenie Path of Exile


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Path of Exile:

Path of Exile spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Path of Exile Polska wersja

Naszym zdaniem, są spolszczenia, które działają, co jakiś czas powstanie jakiś projekt tego typu, ale fanowskie przetłumaczone wersje gry są zazwyczaj niezbyt dokładne. W takich grach jak PoE wymagana jest duża znajomość języka angielskiego. Ale gdy w takiej grze posługujemy się językiem polskim, a nie ang., zyskamy bardzo dużo informacji w pełni zrozumiałych. Produkcja Path of Exile Spolszczenie jest grą RPG połączoną z motywami MMO, cechuje się też dużą ilością akcji oraz może przypominać niektórych niezwykle popularną serię Diablo.

Na początku naszej przygody wcielimy się w zwykłego osobnika, który został wygnany ze swojej ojczyzny prosto do nieprzyjaznych terenów, a konkretnie na inny kontynent – Wraeclast. Jest on bardzo zniszczony, ale nie mamy w tym przypadku już żadnego wyboru. Pozostało nam tylko podjąć właściwą decyzję, czy będziemy się sprzymierzać z innymi banitami lub możemy bez żadnego problemu spróbować działać samemu, aby odwrócić swój los. Kamera gry osadzona jest w widoku izometrycznym i ciągle napotykać będziemy kolejne lokacje. Walczyć będziemy z wieloma przeciwnikami, których do pokonania będzie całkiem spora ilość. Czekać na nas będą zadania, abyśmy ciągle się rozwijali. W grze Path of Exile Po polsku kluczową rolę odgrywać będzie tzw. lootowanie, czyli zbieranie nowych przedmiotów pomocnych nam w rozwijaniu swojego ekwipunku.

Path of Exile polska wersja


Polonizacja Path of Exile

To, że w tytule tym angielski język oficjalną drogą nie jest możliwy do zmiany na polski, bardzo wiele osób porusza na forum. Jednak nadal nie możemy doczekać się oficjalnego Path of Exile Spolszczenie, więc jedyne co pozostało – to grać na wersjach spolszczenia dostępnego w necie lub tak jak zaproponowaliśmy, skorzystania z naszej strony. Dostawaliśmy masę zapytań, czy możemy zrobić nieoficjalne spolszczenie do PoE i w końcu możemy wam zaprezentować wersję PL. Bardzo się staraliśmy, bo pasowało one do klimatu tej gry. Na oficjalną polską wersję językową będziemy musieli jeszcze trochę poczekać (o ile ona w ogóle się pojawi), więc wszystkich graczy zachęcamy do sprawdzenia, jaką wersję PL udało nam się przygotować.

Domyślnie w PoE grać możemy tylko po angielsku i producenci nie patrzą na to, czy dla danego kraju stworzenie polskiej wersji by przyciągnęło większą ilość osób. Jak każdy zapewne wie, nasz naród bardzo sobie ceni gry RPG, więc Path of Exile Spolszczenie powinno być podstawą, jeśli chcemy dystrybuować tą grę na polski rynek. Staramy się w dobrej wierze przygotować najlepsze polonizacje, a nasza aplikacja to bardzo prosty build, nie wymagający żadnego doświadczenia. Od dzisiaj PoE może być dla Ciebie bez języka angielskiego. Jak zapewne wiecie, w produkcji tej nie zabrakło zdobywania umiejętności, a to właśnie one pomagają nam na zwiększenie swoich parametrów.

spolszczenie do Path of Exile


Spolszczenie do Path of Exile

PoE zawierające polską wersję językową będzie dla wielu unikalną możliwością na poszerzenia swojej wiedzy w zakresie tak rozbudowanej gry. Po angielsku niestety gra się ciężej. Tytuł oferuje wybranie aż siedmiu zróżnicowanych od siebie klas postaci. Także wybierać będzie w czym. Jeśli uda nam się przejść grę na dowolnym poziomie trudności, odblokuje się dodatkowa klasa postaci – jest nią potomkini rodu szlacheckiego. Każdy z bohaterów charakteryzuje się również różnicami w zakresie inteligencji, siły oraz zręczności. Każdy z tych atrybutów możemy śmiało rozwijać poprzez wydawania punktów na bardzo dużym drzewku rozwoju postaci.

Odnośnie drzewka postaci w Path of Exile Spolszczenie to jest ono ogromne. Nie jest liniowe i możemy rozwijać się na poziomie ponad tysiąca postaci i każde z nich będzie odpowiadać za coś innego. Możemy decydować w jakim stopniu i w którym zakresie nasza postać zyska rozwój. Możemy też łączyć ze sobą klasy, co pozwoli na stworzenie bardzo unikalnej kombinacji. To pokazuje, że gracz nie będzie się nudzić w trakcie zabawy z tym tytułem.


Początkowy etap instalacji spolszczenia do Path of Exile:

Path of Exile spolszczenie pc

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *