Spolszczenie.pl
Spolszczenie gry Gry akcji

Spolszczenie GTA SA

Szukasz najlepszych spolszczeń?
Lepiej trafić nie mogłeś!
Witamy na Spolszczenie.pl

Czy chciałbyś już dziś spolszczyć swoją ulubioną grę? Jesteś na najlepszej stronie ze spolszczeniami. Mamy najbardziej dokładne spolszczenia do gier i programów dostępne w internecie. Skorzystaj z naszego serwisu już teraz i ciesz się polską wersją gry. Spolszczenie GTA SA na PC!


Początkowy etap instalacji spolszczenia do GTA San Andreas:

gta sa spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Zalety korzystania z naszej strony

Wysoka prędkość pobierania
Błyskawiczna instalacja aplikacji
Bardzo dokładnie przygotowane spolszczenie
Łatwe w użyciu
Satysfakcja z polskiej wersji gry!

Dlaczego jesteśmy lepsi od innych

Przetłumaczyliśmy ponad 70 gier z dokładnością min. 98%
Pracujemy w grupie, która robi to z pasji – aby zdobywać doświadczenie
Zawsze stawiamy na jakość i dbamy o utrzymanie „polskości” w grach
Naszą misją jest, by kiedyś każda gra miała wbudowany polski język

Spolszczenie GTA SA

Witamy. W artykule tym zaprezentujemy Wam najnowszą recenzję o grze Spolszczenie GTA SA aby już teraz dowiedzieć się jak największej ilości rzeczy i materiałów na temat samej gry. Tytuł ten został wydany już długie lata temu, ale wciąż porywa dużą ilość osób, którzy chcą przejść historię tej produkcji od samego początku. Jednakże do tego potrzebna będzie znajomość angielskiego lub… skorzystanie z naszego spolszczenia!

Decydując się na wybór z naszej strony, będziesz mieć w języku polskim menu, dialogi oraz wszelkie inne rzeczy wyskakujące na ekranie – informacje o misjach, rzeczy w sklepach i wiele innych. Instalacja naszego spolszczenia nie jest skomplikowana i każdy sobie z nią poradzi, wystarczy stosować się do odpowiednich komunikatów i wtedy będziemy mogli swobodnie zainstalować spolszczenie.

Już teraz możesz je pobrać, korzystając z przycisków zamieszczonych na stronie i dzięki temu będziesz się cieszyć polską wersją gry. Nie czekaj i skorzystaj już dziś. Jeśli chodzi o samą grę, to w tytule tym będziemy kierować czarnoskórym protagonistą, który powrócił do San Andreas ze względu na śmierć jego matki. Po powrocie do swojego rodzinnego miasta, już na samym początku nie ma lekko i zostaje wrobiony przez skorumpowanego policjanta w zabójstwo.

gta sa spolszczenie


GTA SA Spolszczenie

Niestety na tym nie koniec jego problemów, a cała zawiła i długa historia zostanie nam w ciekawy sposób zaprezentowana. Fabuła jest bardzo długa oraz niektóre misje wymagają od nas specjalnego zaangażowania zręcznościowego, aby wykonać ją w pełni. Warte zaznaczenia jest to, że w tytule tym nie ma tak zwanych „checkpointów” i jeśli zginiemy w trakcie wykonywania misji lub zrobimy coś, czego zrobić nie mogliśmy, niestety zaczynać będziemy od samego początku.

Mimo lat, mechanika GTA SA Spolszczenie nadal cieszy, ponieważ i dziś wiele tytułów jest wydawanych w bardziej arcade’owym stylu, aby rozgrywka była dynamiczna i nie zawsze do końca realistyczna. Mamy tutaj na myśli fizykę samochodów (realizm prowadzenia) jak i też ruchy samych postaci. Warto za to zwrócić uwagę na datę produkcji tego tytułu, ponieważ jak na lata premiery – tytuł ten był wyjątkowo ponadczasowy jak na swoje czasy.

Wyprzedzał on wielokrotnie wszystkie inne gry z tego gatunku i stał się on bezkonkurencyjny po dziś dzień. Do samej gry zostały stworzone modyfikacje, które liczyć możemy w tysiącach, jak nie w milionach. W grze tej możemy prowadzić w zasadzie wszystkim, co wpadnie nam do głowy. Superautem może się okazać nawet doniczka.

spolszczenie do gta sa


Początkowy etap instalacji spolszczenia do GTA San Andreas:

gta sa spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Spolszczenie do GTA SA

Nasza postać w grze Spolszczenie do GTA SA może między innymi się przebrać oraz zadbać o swoją kondycję, poprzez korzystanie z siłowni lub fast-foodowych restauracji, zależnie od preferencji. Możemy poddawać się też dużej ilości aktywności w mieście, takimi jak gra w bilard, rzutki, albo wizyta w klubie ze striptizem. Muzyka znajdująca się w grze jest określana jako jedna z najlepszych jaka pojawiła się w grach wideo. Mamy szeroki wybór stacji radiowych i każdemu powinno coś przypaść do gustu. Wybierać je możemy w trakcie jazdy lub z poziomu menu, dodatkowo możemy też przygotować wcześniej swoje własne utwory muzyczne i słuchać swojej muzyki w samochodach.

Tytuł ten oferuje nam również szeroki wachlarz broni do wyboru, które powinny zadowolić każdego rasowego zabijake. Możemy korzystać od różnych pistoletów, po karabiny szturmowe, do wyrzutni rakiet jak i broni trochę innej kategorii, ale nadal skutecznych. Oprócz wątku fabularnego znajdziemy tutaj również misje poboczne, które pomogą nam w zebraniu respektu oraz dodatkowych pieniędzy. Jeśli najdzie nas ochota na pojedynki w centrum miasta, od razu zajmą się nami policjanci. Zależnie od rozmachu naszych działań, będą nas atakowały odpowiednie jednostki do poziomu zainteresowania oznaczonego w gwiazdkach.

spolszczenie gta sa steam


Spolszczenie GTA SA Steam

Po ukończeniu pewnego etapu w grze Spolszczenie GTA SA Steam , będziemy mieli mapę podzieloną na strefy, w których znajduje się panowanie różnych gangów. Funkcjonalność ta przez wielu była określana jako niepotrzebna lub źle przygotowana. Po części tak jest, ponieważ grając sobie swobodnie w grę, może się okazać, że któreś z naszych terytoriów jest atakowane i będziemy ciągle o tym informowani.

Jeśli nie zdoła nam się zająć jakiegoś terenu, przejeżdżając przez jakąś z okolic, możemy zostać ostrzeliwani przez nieprzyjazny dla nas gang. Na mapie będziemy mieli pokazane w odpowiednich kolorach jakie strefy są czyje i jakie są aktualnie atakowane. Jeśli chodzi zaś o samą walkę o strefy, wiąże się to z ciągłym zabijaniem nadciągających przeciwników posiadających różne uzbrojenie i wtedy w zasadzie cała okolica jest zdemolowana.

Grafika w grze jest przyjemna dla oka. Zachód słońca jest właściwie przygotowany oraz nie czuć tutaj aż tak starości jak w innych grach z tego okresu. Tytuł ten nie jest również wymagający dla komputera lub laptopa i uruchomić go będziemy mogli w zasadzie na każdym sprzęcie. Dzieje się tak właśnie przez to, że grafika nie jest aż tak dopieszczona jak gry w tych czasach, gdzie aby grać w grę na najwyższych ustawieniach graficznych w najnowszy tytuł, musimy się zaopatrzyć w naprawdę solidną stację roboczą, aby swobodnie grać w gry w dzisiejszych czasach. Kiedyś aż tak to nie wyglądało i dlatego teraz możemy cieszyć się tą grą na każdym urządzeniu.


Początkowy etap instalacji spolszczenia do GTA San Andreas:

gta sa spolszczenie

Ściągnij od razu program, który pomoże Ci spolszczyć grę:

Pobierz Instalator!

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz Instalator!” akceptujesz Regulamin strony Spolszczenie.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *